Kunstgrasveld Valleivogels

PRO Scherpenzeel hecht grote waarde aan sport in ons dorp. Dit omdat sport mensen uit verschillende achtergronden samen brengt en zo de sociale samenhang in ons dorp versterkt.
Maar PRO Scherpenzeel hecht ook waarde aan het zorgvuldig besteden van het geld van al onze inwoners en gelijkheid voor alle sportverenigingen. Daarom wil PRO Scherpenzeel inzicht in de financiële draagkracht van welke sportvereniging dan ook voordat zij bijdraagt aan de aanschaf van in dit geval een kunstgrasveld. Ook hier vinden wij dat draagkracht een belangrijke factor is. De ene vereniging heeft hiervoor nu eenmaal meer mogeljjkheden dan de andere. Dit om ons gemeenschappelijk geld zo goed en verantwoord aan te wenden.
Pro Scherpenzeel heeft een groot hart voor sport. Gelijke mogelijkheden voor alle verenigingen vonden vinden wij een heel belangrijk uitgangspunt.
Willem Schuur
Lijsttrekker Pro Scherpenzeel

Geef als eerste een reactie

Geef een reactie

Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd.


*